• Tywent 2

  • Tywent

Ostatnie posty

  • Obecnie brak na stanie ( dostępność i cena do potwierdzenia u opiekuna*)
KONCENTRAT PŁYNU DO SPRYSKIWACZY 250ML LEŚNY
  • KONCENTRAT PŁYNU DO SPRYSKIWACZY 250ML LEŚNY

KONCENTRAT PŁYNU DO SPRYSKIWACZY 250ML LEŚNY

BIS 19-030 5905694000051


Dane techniczne

Pojemność: 250ml



Koncentrat płynu do spryskiwaczy 250ml leśny

Wysokiej jakości koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy. Rozcieńczając koncentrat w stosunku 1:100, można uzyskać...
11,96 zł

47,84 zł za 1l

za sztBrutto
Ilość
Cena x Ilość: 11,96 zł Brutto
Obecnie brak na stanie ( dostępność i cena do potwierdzenia u opiekuna*)
Dostępna ilość: 0 SZT

Opis


Dane techniczne

Pojemność: 250ml



Koncentrat płynu do spryskiwaczy 250ml leśny

Wysokiej jakości koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy. Rozcieńczając koncentrat w stosunku 1:100, można uzyskać 25 litrów gotowego płynu do spryskiwaczy samochodowych. Uzyskany płyn do spryskiwaczy doskonale czyści i usuwa owady oraz inne zanieczyszczenia z szyb samochodowych zapewniając dobrą widoczność. Posiada doskonałe właściwości zapobiegające osadzaniu się kamienia w zbiorniku i przewodach. Koncentrat płynu do spryskiwaczy Moje Auto dodany do zimowego płynu do spryskiwaczy w sposób znaczny poprawia jego własności czyszczące.
Moje Auto Koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy – Leśny, to produkt gwarantujący skuteczne wsparcie w walce z trudnymi zabrudzeniami. Specjalna formuła czyszcząca zapewnia bezproblemowe usuwanie między innymi zabrudzeń po owadach, kwaśnych deszczach, błocie czy osadzie drogowym. Preparat gwarantuje dobrą widoczność, co przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Nie pozostawia smug czy nieestetycznych zacieków. Już niewielka ilość wystarcza na przygotowanie pełnego zbiornika płynu do spryskiwaczy. Jedna butelka Moje Auto Koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy – Leśny wystarczy na przygotowanie aż 25 litrów gotowego roztworu! To bez wątpienia produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców! Wyjątkowo wydajny, skuteczny i zarazem bezpieczny dla karoserii.

ZALETY
Skuteczny w usuwaniu wszelkich zabrudzeń, insektów i osadu drogowego
Zwiększa bezpieczeństwo jazdy, zapewniając dobrą widoczność nawet przy najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych
Ma przyjemny leśny zapach
Przygotujesz z niego 25 l gotowego płynu

**

Zdjęcia poglądowe

Szczegóły produktu
MOJE AUTO
BIS 19-030
5905694000051