• Tywent 2

  • Tywent

Ostatnie posty

    NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE ELEKTRONICZNE
    • NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE ELEKTRONICZNE
    • NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE ELEKTRONICZNE

    NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE ELEKTRONICZNE

    YT-74625 5906083079221


    Dane techniczne:

    skuteczność tłumienia: SNR 28 dB
    czas pracy na baterii: 30 godz.
    czas ładowania: 3,5 godz.
    akumulator litowo-polimerowy (Li-Po) o pojemności 750mAh umożliwia pracę również w niskich temperaturach oraz cechuj...
    165,89 zł
    SZTBrutto
    Ilość
    Cena x Ilość: 165,89 zł Brutto
    Towar w naszym magazynie
    Dostępna ilość: 64 SZT

    Opis


    Dane techniczne:

    skuteczność tłumienia: SNR 28 dB
    czas pracy na baterii: 30 godz.
    czas ładowania: 3,5 godz.
    akumulator litowo-polimerowy (Li-Po) o pojemności 750mAh umożliwia pracę również w niskich temperaturach oraz cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną
    waga: około 350 gram

    Ładowarka: USB
    Regulowany: tak
    Wskaźnik niskiego poziomu baterii: tak



    Nauszniki aktywne przeciwhałasowe YT-74625 z inteligentnym modułem wzmacniającym ciche dźwięki otoczenia. Podczas pracy w nausznikach z włączonym modułem słyszymy podobnie jak bez nich. Jednak jeżeli poziom natężenia dźwięków otoczenia przekroczy 82dB, wówczas inteligentna ochrona słuchu zareaguje błyskawicznie i odłączy moduł na czas trwania nadmiernego hałasu. Praca w nausznikach z wyłączonym modułem gwarantuje obniżenie poziomu hałasu o 28 dB.

    Nauszniki można podłączyć np. do niektórych smartfonów za pomocą dołączonego kabla jack.

    Dzięki wbudowanemu portowi AUX
    możliwe jest słuchanie muzyki w systemie stereo, a także odbieranie dźwięku rozmówcy w trakcie prowadzenia rozmowy telefonicznej (głos transmitowany jest przez mikrofon telefonu).


    **
    Szczegóły produktu
    YT-74625
    5906083079221