• Tywent 2

  • Tywent

Ostatnie posty

    ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA
    • ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA
    • ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA
    • ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA
    • ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA
    • ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA

    ZESTAW Z WIERTŁEM 35 MM + PROWADNICA MULTIDRILL + HYDRONETKA

    RI 50921 8413797509212


    Dane techniczne:

    Obroty na minutę - 500max.
    Maksymalna długość wiercenia - 27 mm



    Wiertła EASYGRES są najczęstszym wyborem glazurników chcących wykonać otwory o dowolnej średnicy w niemal każdym rodzaju płytek.
    326,95 zł
    za sztBrutto
    Ilość
    Cena x Ilość: 326,95 zł Brutto
    Ostatnie sztuki w magazynie
    Dostępna ilość: 4 SZT

    Opis


    Dane techniczne:

    Obroty na minutę - 500max.
    Maksymalna długość wiercenia - 27 mm



    Wiertła EASYGRES są najczęstszym wyborem glazurników chcących wykonać otwory o dowolnej średnicy w niemal każdym rodzaju płytek.

    Wiertła diamentowe EASYGRES są powlekane elektrolitycznie i przeznaczone do pracy z wiertarką elektryczną bez udaru.

    Jakość diamentu pozwala na wiercenie otworów w gresie, gresie porcelanowym, granicie, marmurze i szkle.

    Dzięki funkcjonalnej konstrukcji zbiorniczka wodnego z zaworkiem regulującym wypływ wody, prowadnica EASYGRES umożliwia wykonywanie otworów zarówno w pionie, jak i w poziomie. Przylepce umożliwiają łatwe mocowanie prowadnicy na dowolnej powierzchni.

    Wiertła EASYGRES mogą wykonywać otwory do 25 mm głębokości.

    Boczny otwór pozwala na lepsze chłodzenie i usuwanie pozostałości po wywierceniu każdego otworu. Należy pamiętać o każdorazowym oczyszczeniu i sprawdzeniu wiertła przez rozpoczęciem wiercenia.

    Zalecana szybkość robocza wiertła wynosi od 400 do 1000 obr/min. w zależności od rodzaju wierconego materiału.

    Dla zapewnienia dobrego wykończenia otworu oraz trwałości wiertła nie należy przekraczać podanych wielkości obrotowych, ani nie wywierać nadmiernego nacisku na wiertło podczas pracy.


    **

    Zdjęcie poglądowe.

    Szczegóły produktu
    RUBI
    RI 50921
    8413797509212