• Tywent 2

  • Tywent

Ostatnie posty

    PREPARAT DO CZYSZCZENIA NAWIEWÓW 600ML
    • PREPARAT DO CZYSZCZENIA NAWIEWÓW 600ML

    PREPARAT DO CZYSZCZENIA NAWIEWÓW 600ML

    BIS 19-075 8 5905694006923


    Dane techniczne

    Pojemność: 600ml



    Preparat do czyszczenai nawiewów 600ml

    Preparat do dezynfekcji nawiewów samochodowych. Dezynfekuje przewody wentylacyjne w samochodach. Produkt można stosować we...
    17,52 zł

    (29,20 zł SZT)

    SZTBrutto
    Ilość
    Cena x Ilość: 17,52 zł Brutto
    Towar pod zamowienie, termin dostawy i cena do potwierdzenia u opiekuna*
    Dostępna ilość: 0 SZT

    Opis


    Dane techniczne

    Pojemność: 600ml



    Preparat do czyszczenai nawiewów 600ml

    Preparat do dezynfekcji nawiewów samochodowych. Dezynfekuje przewody wentylacyjne w samochodach. Produkt można stosować we wszystkich typach i modelach aut, zarówno z klimatyzacja jak i bez.
    Czyszczenie kratki wentylacyjnej to dla Ciebie istny koszmar? Postaw na szybkie, bezpieczne i sprawdzone sposoby wybierając Moje Auto Preparat do czyszczenia nawiewów! To preparat, który pozwoli zadbać o przewody wentylacyjne i skutecznie zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Sprawdzi się przy każdym modelu samochodów, a jego zastosowanie jest wyjątkowo proste i szybie!
    Preparat do czyszczenia nawiewów Moje Auto NAWIEWY to preparat do czyszczenia wentylacji o wielokierunkowym działaniu. Czyści przewody wentylacyjne w samochodach, przeciwdziała rozwojowi bakterii i grzybów oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. Jest bezpieczny i łatwy w użytkowaniu – posiada wygodny zawór. Produkt można stosować we wszystkich typach i modelach aut, zarówno z klimatyzacją jak i bez.

    ZALETY
    Wielokierunkowe działanie,
    Do każdego modelu samochodów,
    Skutecznie czyści i eliminuje bakterie oraz grzyby,
    Odświeża oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.


    **

    Zdjęcia poglądowe

    Szczegóły produktu
    MOJE AUTO
    BIS 19-075 8
    5905694006923