Dzień z dewalt i stanley

Już w najbliższy wtorek w rzeszowskim oddziale UNIMET odbędzie się prezentacja elektronarzędzi STANLEY i DEWALT, oraz liczne konkursy które zapowiadają bardzo dynamiczne i wciągające doświadczenia, prezentujące najnowsze technologie elektronarzędzi, zapewniając jednocześnie uczestnikom liczne atrakcje ❗?
? Dla pierwszych 3 klientów którzy w godzinach pokazu zrobią zakupy za 600 zł przeznaczymy do wyboru torbę Stanley S/73-607-1 lub Laster Cubix S/77-498-1 (prezent będzie fakturowany za 1 zł)
? Za zakupy Stanley o wartości 99 zł otrzymacie nóż S/10-421-8 – (będzie wydawany bezpośrednio przez przedstawiciela Stanley po okazaniu dowodu zakupu)
? Za zakup produktów Stanley o wartości 249 zł otrzymacie zestaw wierteł S/STA88552 X
? Za zakupy produktów Facom o wartości 349 zł otrzymacie t-shirt z logo Facom
Ponad to...
❗❗❗
...odbędzie się konkurs z DeWalt ... osoba która dokona największy zakup w dniu pokazu otrzyma wkrętarkę DW DCD85ME2G McLaren ???(zostanie wydana przez przedstawiciela DeWalt na podstawie dowodu zakupu)
?‍??‍??standardowo zapraszamy na grilla!
dodatkowo dla aktywnych klientów upominki?
?Wydarzenie obejmie demonstracje na żywo, praktyczne doświadczenia i zajęcia mające na celu podkreślenie możliwości narzędzi oraz wspieranie ducha innowacji i zabawy.
?Różnorodność narzędzi: zaprezentowana zostanie różnorodna gama narzędzi, w tym wiertarki, piły, szlifierki, szlifierki i narzędzia wielofunkcyjne, co zapewni szeroką atrakcyjność i wszechstronne demonstracje.
Nie może Cię tam zabraknąć ❗??
Opublikowany w: Promocje, Aktualności, Konkursy

Zostaw komentarz