Sklep franczyzowy


W związku z dynamicznym rozwojem planujemy otwarcie kolejnych nowych sklepów, dla których poszukujemy franczyzobiorców.

Jeśli chcesz zostać właścicielem sklepu sieci UNIMET, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub zadzwoń pod nr 17 230 67 40, kom. 664 087 137.

 

Jak przebiega proces otwarcia sklepu franczyzowego:
      1- Wypełnij formularz

      Aby nawiązać z nami współpracę wystarczy wypełnić formularz franczyzowy, na podstawie którego przygotujemy odpowiedni dla Twoich potrzeb pakiet informacji. Aby wypełnić formularz kliknij tutaj.
 

     2- Otrzymasz folder informacyjny

     Po weryfikacji danych zawartych w formularzu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci folder, zawierający informacje na temat naszych oczekiwań i wymagań oraz informacje co oferujemy w zamian.

     3- Spotkanie i podpisanie listu intencyjnego

     Z kandydatami którzy zostali pozytywnie ocenieni na podstawie formularza oraz po zapoznaniu się z zawartymi w folderze informacyjnycm wymaganiami, są zdecydowani na podjęcie współpracy, franczyzodawca zorganizuje spotkanie, podczas którego zostaną omówione najważniejsze zagadnienia oraz zostanie podpisany list intencyjny w którym obie strony zobowiążą sie do nie ujawniania informacji kluczowych dla dalszej współpracy. 

     4- Indywidualna analiza

      Ostatnim etapem przed podpisaniem umowy franczyzowej jest przeprowadzenie szczegółowej analizy opłacalności, czyli opracowanie modelu ekonomicznego. Projekt wstępnego modelu ekonomicznego przedstawiony w czasie spotkania będzie analizowany i uzupełniany do momentu, kiedy obie strony uznają, że jest on możliwy do realizacji.

     5- Podpisanie umowy franczyzowej

     Po zakończeniu analizy opłacalności podejmowana jest wspólna decyzja dotycząca podjęcia współpracy. W przypadku, kiedy obie strony dojdą do wniosku, że będą usatysfakcjonowane z potencjalnych wyników, jakie będzie osiągał punkt franczyzowy następuje podpisanie długoterminowej umowy franczyzowej. 

     6- Otwarcie sklepu

     Po pozytywnym zakończeniu wszystkich procedur związanych z nawiązaniem współpracy, podpisaniu umowy franczyzowej franczyzobiorca otrzyma dostęp do szczegółowych informacji dotyczących systemu franczyzowego UNIMET i przy ścisłej współpracy z franczyzodawcą przystąpi do organizacji jednostki handlowej.